-1,06 €
HUMISTAR DIRVOŽEMIO GERINTOJAS 200 ML
Kodas: 477160131323

HUMISTAR DIRVOŽEMIO GERINTOJAS 200 ML

200 ml

5,28 € 4,22 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Koncentruotas biologiškai aktyvus humininių medžiagų ekstraktas nualintos dirvos gerinimui, tvirtos šaknų sistemos formavimui.

Trąšos pagerina dirvožemio sukibimą, vientisumą, stabilumą bei struktūrinius kompleksus, užtikrina geresnę oro apykaitą dirvožemyje, geriau sulaiko vandenį. Esant kokybiškam dirvožemiui augalai geriau įsisavina maisto medžiagas, geriau dygsta sėklos, prasideda ankstyvesnė vegetacija. Humistar pagalba tvirtėja augalų šaknų sistema. Naudojama vejose, dekoratyviniams augalams, daržovėms, daigams tręšti. Patręštos vejos greičiau žels, išnyks dėmėtumas, dekoratyvinių augalų, daigų išaugs tvirta šaknų sistema. 

Naudojimas:  laistyti - 20 ml/10 l vandens.

Tūris200 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,2 l ~ 100 l darbinio tirpalo
Trąšų tipasSkystos trąšos
GrupėBaltic agro ir roundup
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.200 L