-2,70 €
HIFAS MIKORIZINIAI GRYBAI SPYGLIUOČIAMS IR LAPUOČIAMS 150GR
Kodas: 477131538977
HIFAS MIKORIZINIAI GRYBAI SPYGLIUOČIAMS IR LAPUOČIAMS 150GR

9,00 € 6,30 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.  

Smulkiau

HIFASTM spygliuočiams ir lapuočiams. Mikoriziniai grybai augalų šaknims. Papildomas šaknų tinklas augalams!
Paskirtis: didžiajai daliai spygliuočių ir lapuočių medžių ir krūmų - pušims, eglėms, kedrams, maumedžiams, cūgoms, pocūgėms, bukams, ąžuolams, liepoms, skroblams, lazdynams, kaštonams, alksniams, beržams, drebulėms, gluosniams.
Tokiems spygliuočiams ir lapuočiams augalams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai naudoti produktą HIFASTM vaismedžiams, uoginiams augalams.
Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.

Privalumai:
Sveikesnė ir tankesnė šaknų sistema, stipriai padidėjęs gebėjimas įsisavinti maisto medžiagas iš dirvožemio
Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
Tausoja vandenį ir trąšas
Padidina persodinamų augalų prigijimą
Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose
Naudojimas. Sumaišykite pakuotės viduje esančių maišelių turinį su 1,5 litro vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite suspensiją. Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.
Šiame pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

Dėmesio! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.
Sudėtis: keturių rūšių mikoriziniai grybai skystoje terpėje, 2 rūšių mikoriziniai grybai natūralioje durpių pagrindo terpėje, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis.

TipasApsaugos
Prekinis ženklasHifas
Išfasavimas0.1 KG