-2,10 €
HIFAS MIKORIZINIAI GRYBAI VAISMEDŽIAMS IR UOGINIAMS AUGALAMS 150GR
Kodas: 477131538974
HIFAS MIKORIZINIAI GRYBAI VAISMEDŽIAMS IR UOGINIAMS AUGALAMS 150GR

7,00 € 4,90 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

HIFASTM vaismedžiams, uoginiams augalams. Mikoriziniai grybai augalų šaknims. Papildomas šaknų tinklas augalams!

Paskirtis: tinka daugumai vaismedžių ir uoginių augalų - obelims, kriaušėms, vyšnioms, slyvoms, vynuogėms, serbentams, avietėms, braškėms ir kt. Taip pat tinka tokiems spygliuočiams ir lapuočiams medžiams kaip tujos, kukmedžiai, kadagiai, kiparisai, araukarijos, ginkmedžiai, sekvojos, klevai, uosiai, šermukšniai ir kt.
Tokioms uogoms kaip šilauogės ir spanguolės, naudokite HIFAS erikiniams augalams.
Naudingieji mikoriziniai grybai savo grybienos hifais sudaro sąjungą su augalų šaknimis ir veikia tarsi didžiulis papildomas šaknų tinklas. Taip augalai efektyviau aprūpinami vandeniu bei maisto medžiagomis ir maksimaliai išnaudojamas jų augimo potencialas. Tai - tausojantis ir ekologiškas augalų maitinimo būdas. Mikoriziniai grybai sudaro ryšį su augalu visam gyvenimui, suriša anglies dvideginį dirvoje, pagerina dirvožemio vandentalpą.
Privalumai
Gausiai žydi, didesni vaisiai, uogos ir derlius
Atsparumas sausrai, stresui ir kai kurioms pašaknio problemoms
Tausoja vandenį ir trąšas
Sveikesnė ir tankesnė šaknų sistema, stipriai padidėjęs gebėjimas įsisavinti maisto medžiagas iš dirvožemio
Ypač tinka skurdžiuose, nederlinguose dirvožemiuose
Naudojimas. Sumaišykite 150 g produkto su 2 litrais vandens ir gerai išmaišykite, kol gausite tolygią suspensiją. Sodinant: augalus įmerkite šaknis į suspensiją taip, kad tolygiai pasidengtų visas jų paviršius ir nedelsiant pasodinkite. Jei suspensijos lieka per mažai įmerkti šaknims, ją tiesiog užpilkite ant šaknų arba į sodinimo duobes. Jau augantiems augalams - padarykite dirvoje aplink augalą keletą iki 10 cm gylio angų ir supilkite suspensiją. Ji turi tiesiogiai susiliesti su augalo šaknimis. Produkto perdozuoti neįmanoma.
Pakelyje esančio produkto kiekio pakanka apdoroti pvz.: 30 mažų sodinukų arba 3 didesniems medžiams ar krūmams, priklausomai nuo šaknyno dydžio ir tankumo.

Dėmesio! 3 savaites po produkto panaudojimo nerekomenduojama apdoroti augalus sisteminiais fungicidais. Venkite naudoti perteklinį kiekį sintetinių trąšų. Jas naudoti galima, bet dideli tirpių trąšų kiekiai paprastai sumažina mikorizinių grybų gyvybingumą ir veiksmingumą.

Sudėtis: natūralaus molio dalelės, 6 rūšių mikorizinių grybų mišinys sporų ir kolonizuotų šaknų fragmentų pavidalu, biologiniai priedai mikorizių gyvybingumo palaikymui, miltelių pavidalo biologiškai suskylantis poliakrilamido gelis.  

TipasApsaugos
Prekinis ženklasHifas
Išfasavimas0.150 KG