-2,30 €
SILTAC EC KENKĖJŲ KONTROLĖS PRIEMONĖ 10ML
Kodas: 590421527419
SILTAC EC KENKĖJŲ KONTROLĖS PRIEMONĖ 10ML

9,20 € 6,90 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Augalų žaladarių  kontrolės ir aplinkos antistresinių faktorių eliminavimo priemonė.

Preparatas pasižymi dideliu efektyvumu kontroliuojant amarus, voratinklines erkes, skydamarius – jo veiksmingumas atitinka konvencinių pesticidų efektyvumą, o kai kuriais atvejais – ir aukštesnis (85-95%).Sudėtyje nėra pesticidinių  medžiagų. Saugus bitėms.

Vaismedžiams, uogakrūmiams, uogienojams, daržovėms, dekoratyviniams augalams, kambarinėms gėlėms kenkiančių smulkių vabzdžių bei erkių kontrolei.

Priešingai tradiciniams pesticidams, SILTAC® veikia tik mechaniškai. Tai novatoriškas, pasižymintis mechaniniu poveikiu, preparatas – vertinga alternatyva įprastinėms cheminėms augalų apsaugos priemonėms. Po apruošimo preparatas lengvai pasklinda ant lapų/stiebų ir kartu padengia besimaitinančius kenkėjus. Susiformavusi trimatė struktūra, sulaiko (imobilizuoja) kenkėjus ir blokuoja jų fizines funkcijas. Rezultatas – vabzdžiai nustoja maitintis ir žūva dėl išsekimo. 

Dėl mechaninio poveikio mechanizmo, kenkėjai neįgauna atsparumo preparatui.

Preparatas gali būti kombinuojamas su augalų priežiūros priemonėmis: insekticidais, akaricidais, fungicidais, purškiamomis trąšomis.

SILTAC® sudėtyje nėra jokių veikliųjų medžiagų, esančių tradiciniuose augalų apsaugos produktuose, todėl karencijos laikotarpis nenurodomas, o pesticidų likučiai – nekontroliuojami: tiesiog, praėjus kelioms valandoms po purškimo, vaisius ir daržoves galima naudoti maistui, kai jos gerai nuplaunamos.

Vienos pakuotės (10 mL) užtenka paruošti 6,5-10 L darbinio tirpalo.  

PaskirtisKenkėjų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasSiltac
Išfasavimas0.010 L