-0,50 €
DEFFORT SISTEMINIS BIO-INSEKTICIDAS 30 ML
Kodas: 477131538928
DEFFORT TRĄŠOS SU EKSTRAKTU NUO KENKĖJŲ 30ML
30 ml

3,35 € 2,85 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

DEFFORT papildytas Fabaceae (pupinių) šeimos augalų ekstraktu, greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis poveikis), veiksmingai apsaugo nuo mangano (Mn) ir cinko (Zn) stokos, todėl sukuriamas natūralus augalų atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams (kenkėjams). DEFFORT rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas. Ypač tinkamas kambariniams ir šiltnamio augalams, lauko daržovėms. Kompleksiniam visaapimančiam prevenciniam poveikių užtikrinti rekomenduojamas mišinys: DEFFORT 0,03 l + ALTOSAN 0,03 l/10 l vandens.

Privalumai: nesukelia pripratimo; greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis veikimas); augalai tampa nepatrauklūs simptomų sukėlėjams; galima maišyti su trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, kitais botaniniais ekstraktais; nedegina augalų; veikimo trukmė 10-15 dienų; produktas stabilus, todėl galima purkšti esant aukštai oro temperatūrai, nėra karencijos laikotarpio, aplinkoje pilnai biologiškai suskyla.     

Naudojimas:  laistyti ir purkšti visus augalus  30 ml/10 l vandens/1-2 a kas 15 dienų. 

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l ~ 10 l vandens
PaskirtisKenkėjų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasOrganic Garden
Išfasavimas0.030 L