MATRIFRUIT TRĄŠOS SU EKSTRAKTU NUO KENKĖJŲ 30ML

-0,50 €
MATRIFRUIT VAISMEDŽIŲ BIO INSEKTICIDAS 30 ML
Kodas: 477131538929
MATRIFRUIT TRĄŠOS SU EKSTRAKTU NUO KENKĖJŲ 30ML
30 ml

3,35 € 2,85 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

MATRIFRUIT veiksmingai apsaugo nuo mangano (Mn) ir cinko (Zn) stokos. Rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: lapų įtrūkimai, skylės, dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės), susukimas, susiraukšlėjimas. MATRIFRUIT taip pat naudojamas kaip ploviklis, siekiant nuplauti lipčių nuo lapų ir vaisių. Lapai be lipčiaus efektyviau vykdo fotosintezę, todėl didėja derlingumas. Ypač tinkamas vaismedžių, uoginių augalų, lauko ir šiltnamio daržovių apdorojimui. Naudojant intensyvios vegetacijos metu, nuimtas augalų derlius išsilaiko ilgiau. Priemonę pravartu praėti naudoti po žydėjimo.   Poveikio efektyvumui padidinti rekomenduojama naudoti kaitoliojant su MATRINAL B preparatu.

Privalumai: nesukelia pripratimo; dėl sudėtyje esančio ekstrakto susidaro „skydo efektas", kuris sumažina kenkėjų atakas ir jų daromą žalą augalams; sudėtyje esanti amino rūgštis - lizinas transformuojasi augale į alkaloidą, kuris yra natūralūs gynybinis augalo junginys; galima maišyti su trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, kitais botaniniais ekstraktais; nedegina augalų; produktas stabilus, todėl galima purkšti esant aukštai oro temperatūrai, nėra karencijos laikotarpio, aplinkoje pilnai biologiškai suskyla. 

Naudojimas:  purkšti visus augalus  35 ml/10 l vandens/1-2 a.

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l ~ 8,5 l vandens