-0,50 €
MICROFORT AGROCHEMINIS FUNGICIDAS 30 ML
Kodas: 477131538931
MICROFORT TRĄŠOS NUO PATOGENŲ 30ML
30 ml

3,35 € 2,85 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

MICROFORT purškiamas ant lapų, greitai absorbuojamas ir per karnieną patenka žemyn į šaknis. Produkto sudėtyje yra augalams naudingų mikroelementų, kurie sudaro kompleksus su natūraliomis rūgštimis, todėl neužteršia augalų toksinėmis medžiagomis ir nepalieka jų likučių.Rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt. MICROFORT tinkamas intervencijų per kamienų pažeidimus ir genėjimo žaizdas prevencijai, taip pat, sumažina šalnų poveikį augalams.  Priemonė puikiai tinka saugyklų, derliaus laikymo vietų sandėliavimo ir šiltnaminių konstrukcijų, sodo-daržo įrankių ir talpų, lauko dirvos ir šiltnaminio grunto dezinfekcijai. Priemonę pravartu pradėti naudoti anksti pavasarį esant pliusinei temperatūrai. Naudojant nemaišyti su kitomis medžiagomis.      

Privalumai: nesukelia pripratimo; prasiskverbia į augalo ląsteles, pilnai įsisavinamas; augalų ląstelės savo vakuolėse kaupia katechiną, kuris susijungęs su Microfort, užkerta kelią bakterijų populiacijų augimui; vegetacijos metu ir apdorojant derlių, sandėliuojami vaisiai ir daržovės ilgiau išsilaiko; padidina augalų atsparūmą bakterinėms ir grybinėms ligoms; nėra karencijos laikotarpio, aplinkoje pilnai biologiškai suskyla.

Naudojimas:  laistyti arba purkšti visus augalus  15-30 ml/10 l vandens/1-2 a.

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l ~ 15 l vandens
PaskirtisPatogenų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasOrganic Garden
Išfasavimas0.030 L