-0,50 €
MIMOX BIOFUNGICIDAS 30 ML
Kodas: 477131538932
MIMOX TRĄŠOS SU EKSTRAKTU NUO PATOGENŲ 30ML
30 ml

3,35 € 2,85 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

MIMOX Zn  greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus bei veiksmingai apsaugo nuo Mn ir Zn stokos, todėl sukuriamas natūralus augalų atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams. MIMOX Zn rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) ir kt.  Priemonę pravartu pradėti naudoti žiedpumpurių formavimosi stadijoje.

Privalumai: nesukelia pripratimo; Mimox Zn ypač efektyvus tokių simptomų, kaip rauplės ir baltos bei pilkos apnašos, prevencijai; ekstraktas neutralizuoja simptomų sukėlėjų išskiriamus fermentus, todėl jie nebegali toliau maitintis ir vystytis;  galima maišyti su trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis, kitais botaniniais ekstraktais; nedegina augalų; produktas stabilus; padidina augalų atsparūmą grybinėms ligoms;  nėra karencijos laikotarpio, aplinkoje pilnai biologiškai suskyla. 

Naudojimas:  laistyti arba purkšti visus augalus  20-30 ml/10 l vandens/1-2 a.

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l ~ 15 l vandens
PaskirtisPatogenų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasOrganic Garden
Išfasavimas0.030 L