-0,60 €
ALSUPRE S 10GR
Kodas: 477131538984
ALSUPRE S 10GR
10gr

2,00 € 1,40 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.     

Smulkiau

Sieros (S) junginių preparatas augalų tręšimui ir natūraliam atsparumui prieš kenkėjus ir grybines ligas didinti.

ALSUPRE yra daugiafunkcinis produktas, aprūpinantis augalus siera. Produktas padeda pagerinti augalų baltymų struktūrą, spartesnį augimą, todėl įgyjamas imunitetas nuo galimų nepalankių išorės veiksnių. ALSUPRE sudėtyje yra sistemiškai veikiančios aktyvios sieros, kuri prasiskverbia į augalus per lapus arba šaknis ir natūraliai juos sustiprina. Rekomenduojama apdoroti augalus tokių simptomų prevencijai: chlorozės (lapų, ūglių, stiebų spalvos pakitimai), deformacijos, baltos ir pilkos apnašos, dėmės, lapų kritimas, džiūvimas, nekrozės (audinių ar augalo dalių žuvimas, pajuodavimas) dechromavimas (rudos, geltonos, rausvos ar pilkos dėmės). Naudojant nemaišyti su kitomis medžiagomis.   

Privalumai: nesukelia pripratimo; greitai įsisavinamas ir prasiskverbia į augalus (sisteminis veikimas); ypatingai padidina augalų atsparūmą erkutėms, puviniui, rūdims, miltligėms, rauplėms, šratligiai; nėra karencijos laikotarpio, aplinkoje pilnai biologiškai suskyla. 

Naudojimas:  purkšti visus augalus (3-4 kartus)  7-10g/10 l vandens kas 10-15 dienų.  

Svoris10gr
PaskirtisŽaladarių poveikio kontrolės priemonė
Išfasavimas0,010 KG