-0,85 €
EKO D DIATOMINĖ ŽEMĖ 200GR
Kodas: 477102940044
EKO D DIATOMINĖ ŽEMĖ 200GR
200gr

3,40 € 2,55 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Diatominė žemė yra priemonė, skirta ropojančių vabzdžių (skruzdėlių, tarakonų, blusų) naikinimui. Tai ideali dirvožemio ir augalų maitinimo priemonė.

Diatominės žemės veikimo principas - ji atima drėgmę iš vabzdžių, ko pasėkoje jie žūsta. Smulkios ir labai aštrios EKO-D dalelės pažeidžia vabzdžio virškinimo ir judėjimo sistemas.

Savybės: Gamtinės kilmės uoliena. Sudėtyje neturi kenksmingų cheminių medžiagų, todėl yra nenuodingi. Dėl savo ypatumų, veiksmingai naikina skruzdėles šiltnamiuose, kur chemija yra nepageidaujama. Gali būti naudojama gyvūnų guoliuose - gyvūnai gamtoje gelbėjasi nuo vabzdžių išsitrindami smėlyje ar žemėje - tai veikia gamtoje.

Nauda: Išspręsite skruzdėlių keliamus nemalonumus gamtine, bet veiksminga priemone ir jūsų nebevargins nekontroliuojamų skruzdėlių antplūdis. Džiaugsitės gražia ir išpuoselėta veja. Būsite sveikesni ir neužteršite savo ir savo vaikų sveikatos kenksmingomis cheminėmis medžiagomis. Visa chemija, kurią naudojate barstyti ar purkšti žemę, per augalų šaknis patenka į augalus ir jų vaisius - tai suvalgote jūs ir jūsų vaikai. Jausitės ramūs, valgydami pačių užaugintas daržoves.

Panaudojimas: Miltelius paskleisti kuo plonesniu sluoksniu ant sauso žemės paviršiaus – storo sluoksnio vabzdžiai vengia. Būtinas vabzdžių kontaktas su sausais milteliais. Produkto veiksmingumas mažėja drėgnose vietose. Sušlapęs produktas turi būti pakeičiamas nauju.

Svoris200gr
PaskirtisŽaladarių poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasCredo
Išfasavimas0.200 KG