HUMDEZBIO SĖKLŲ IR ŠAKNŲ DEZINFEKANTAS 100ML

-0,60 €
HUMDEZBIO SĖKLŲ IR ŠAKNŲ DEZINFEKANTAS 100ML
Kodas: 477146731524
HUMDEZBIO SĖKLŲ IR ŠAKNŲ DEZINFEKANTAS 100ML
100 ml

2,00 € 1,40 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Natūralus, biologiškai aktyvus biologinis preparatas skirtas svogūninėms, gumbinėms gėlėms ir daržovėms dezinfekuoti prieš sodinimą.

Paskirtis:  gėlių svogūnėlių ar gumbų, svogūnų, česnakų, sėklų mirkymui prieš sodinimą,  augančių augalų bei daigų laistymui. Preparatas neturi neigiamo poveikio žmonėms, gyvūnams ir dirvožemio mikroflorai. Humdezbio - tai iš durpių išgautos naudingos mitybinės medžiagos  papildytos patikima sodmenų paruošimo priemone - kalio permanganatu. Šių mežiagų mišinys savo ypatybėmis  vienas kitą papildo ir jas sustiprina. Sudėtyje taip pat yra simbionto, kuris aktyvina augalams naudingų mikorozinių grybų veiklą, taip skatindama augalus apsirūpinti natūraliomis maisto medžiagomis, pagreitina dygimą, aktyvina fotosintezės procesus, pagerina šaknų sistemos vystymasį ir augimą. 

Naudojimas: svogūnėlių, gumbų mirkymas - 4 ml/1 l vandens. Sėklų mirkymas - 2 ml/1 l vandens.  Mirkymo laikas – ne mažiau 30 min. Daigų laistymas - 2 ml/1 l vandens.
Kamštelio tūris – 8 ml.

Sudėtis:  huminės ir  karboninės rūgštys,  su makro- ir mikroelementai, kalio permanganatas, simbiontas.   

Tūris100 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,1 l ~ 50 l darbinio tirpalo.