TERRA SORB FOLIAR AUGIMO STIMULIATORIUS 100 ML

-1,32 €
TERRA SORB FOLIAR AUGIMO STIMULIATORIUS 100 ML
Kodas: 477131538909
TERRA SORB FOLIAR AUGIMO STIMULIATORIUS 100 ML
100 ml

4,40 € 3,08 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Trąšas rekomenduojama naudoti skurstantiems, persodintiems, užmirkusiems arba sausros pažeistiems, saulės ar pesticidų nudegintiems bei dėl visų kitų priežasčių blogai augantiems augalams. Naudojamas kambariniams, balkono, lauko bei šiltnamio augalams prižiūrėti. Registruotas ekologiniams ūkiams. Terra Sorb Foliar gali būti maišomas su visomis lapams skirtomis trąšomis ar augalų apsaugos produktais. Jei maišoma su sieros, vario junginias ir aliejumi, rekomenduojame sumažinti dozę pusiau.  

Privalumai augalams:  sudėtyje yra laisvosios L-α-aminorūgštys, ypač svarbios augalų mitybai;  stimuliuoja šaknų ir smulkių šaknelių augimą; skatina žiotelių užsidarymą, todėl sulaiko vandenį audiniuose sausros metu;  skatina fotosintezę; pristabdo vytimą bei senėjimą;  skatina greitesnį vaisių užmezgimą; saugo vaisius iki pat derliaus nuėmimo;  skatina vaisių nokimą bei ankstyvesnį ir didesnį derlių;  veikia vaisiaus tekstūrą, cukraus susidarymą, rūgštumo mažėjimą, pigmentų bei aromatų formavimąsi, kurie suteikia vaisiams patrauklumo.

Naudojimas:  laistyti arba purkšti  - 10 ml/1 l vandens/10-20 m², kas 14-21 dieną.

Tūris100 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,100 l ~ 10 l vandens