-50%
FLORONE RETARDANTAS
Kodas: 477903147093

FLORONE RETARDANTAS 6ML

Tūris


6 ml

2,40 € 1,20 €

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
  MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
  Pagrindinis naudojimas

  Organinių trąšų, augalinės kilmės aminorūgščių bei biologiškai aktyvių organinių medžiagų mišinys visų augalų tręšimui,  pražydinimui ir augimo reguliavimui jį stabdant.

  Paskirtis: Florone reguliuoja augalo vystymąsi bei augimą, stabdo jo augimą į viršų, trumpina tarpubamblius, storina bei stiprina pagrindinį stiebą, skatina krūmijimąsi, žydėjimą, mezgimą, augalai užaugina daugiau ir didesnių vaisių, krūmai išsiskiria dekoratyvumu, žiedai - sodresne spalva. Panaudojus Florone, pirmomis dienomis augaluose stebimas produkto poveikis: sustoja vegetatyvinis augimas ir vystymasis, augalai nežymiai apvysta. Paprastai po 3-5 dienų augalai atsigauna ir pradeda intensyviai formuoti daugiau žiedinių pumpurų bei šoninių ūglių. Nemaišyti Florone su azoto turinčiomis trąšomis. Didelis azoto kiekis gali susilpninti Florone veikimą. 

  Naudojimas:  laistyti -  3 ml/1 l vandens;  purkšti - 1 ml/1 l vandens. 

  Charakteristikos
  Tūris6 ml
  Vidutinė pakuotės išeiga0,006 l ~ 4 l vandens
  Išfasavimas6 ml

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.