-50%
RAZORMIN REGULIATORIUS
Kodas: 477903147065

RAZORMIN REGULIATORIUS 6ML

2,40 € 1,20 €

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

  Galimi pristatymo būdai:

  Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
  MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
  Pagrindinis naudojimas

  Organinių trąšų ir  biologiškai aktyvių organinių medžiagų mišinys sėklinės medžiagos apdorojimui, sodinamų augalų įsišaknijimo ir prigijimo skatinimui. 

  Paskirtis: organinės trąšos su augalinės kilmės laisvosiomis aminorūgštimis, biostimuliatoriais, polisacharidais, makro ir mikroelementais užtikrina tvirtą šaknų sistemos vystymąsi, gerą krūmijimąsi, augimą, didesnį ir geresnės kokybės derlių. Biostimuliatoriai aktyvuoja svarbiausius augalų gyvybinius procesus, stiprina augalų natūralias apsaugines funkcijas, gebėjimą prisitaikyti prie nepalankių aplinkos sąlygų, aktyvuoja naudingų dirvos mikroorganizmų veiklą. Razormin  Su Razormin augaluose pagerėja mitybos elementų pasisavinimo efektyvumas.

  Ypatybės: Didina sėklų dygimo energiją ir daigumą. Skatina šaknų vystymąsi, greitina šaknų sistemos susidarymą. Padeda persodintiems augalams greičiau aklimatizuotis ir prigyti. Didina atsparumą nepalankiems aplinkos veiksniams (temperatūros, drėgmės staigūs pokyčiai). Optimizuoja fotosintezę, šalina augalų chlorozę. Geriau aprūpina augalus mikroelementais. Užtikrina vegetatyvinio vystymosi tolygumą. Gerina augalų našumą ir didina derlių. Gerina produkcijos kokybę. Stiprina imunitetą ir atsparumą ligoms.

  Naudojimas:  mirkyti sėklinę medžiagą - 1 ml/1 l vandens/0,5-1 val.;  laistyti  - 3 ml/1 l vandens. 

  Geriausia pirkti viską kartu!

  E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.