OXICID UNIVERSALUS DEZINFEKANTAS 50GR

Kodas: 383898953932
OXICID UNIVERSALUS DEZINFEKANTAS 50GR
50gr

2,20 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.  

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš  naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Vandenyje tirpūs milteliai dezinfekcijai - veterinarinės paskirties biocidas,  maisto ir pašarų produktų patalpų bei gyvūnų geriamojo vandens  dezinfekantas.

Ypatybės: Produktą galima naudoti paviršiams dezinfekuoti.  Jį taip pat galima naudoti įrangai, talpykloms, stikliniams gaminiams, instrumentams ir pan. dezinfekuoti. Biocidinis produktas naudotinas  maisto ruošimo paviršiams ir įrangai, tvartams, šunynams, triušių dėžėms, narvams, aviliams ir kitoms gyvūnų laikymo vietoms dezinfekuoti,  transporto priemonėms, skerdykloms, gyvūnų turgų paviršiams ir įrangai, maisto ruošimo ir laikymo įrangai, namų ūkio įrangai (tame tarpe šiltnamiams) bei paviršiams dezinfekuoti.

Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėjo, valstybinių  kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais.

Darbinį tirpalą galima purkšti, paskleisti smulkių lašelių pavidalu, naudoti kanopų ar nagų vonelėms, dezinfekciniams kilimėliams įrengti. Iš anksto nuvalytų paviršių ir įrangos bendrai dezinfekcijai reikia ruošti  1 % tirpalą. 50 g maišelio turinį reikia ištirpinti 5 l vandens. Rekomenduotina naudoti drungną vandenį, kad milteliai greičiau ištirptų. 

Naudojimo norma: 5 g/0,5-2 l vandens.    

Svoris50gr
Vidutinė pakuotės išeiga0,050 kg ~ 5 l vandens