-1,91 €
DETIA DUJINIS KURMIŲ REPELENTAS
Kodas: 400100390575
DETIA DUJINIS KURMIŲ REPELENTAS
250gr

11,90 € 9,99 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš  naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Nuodingų dujų repelentas kurmių ir lauko graužikų  (pelių, žiurkių, pelėnų) baidymui ir naikinimui. 

Dujinis repelentas yra naudotinas sodo, daržo ir kitų plotų apsaugai nuo kurmių ir pelėnų. Vienoje dėžutėje yra 50 pakučių po 5 g granulių. DETIA WÜHLMAUSGAS - tai granulės, kurios reaguoja su dirvoje ir ore esančia drėgme ir ima skleisti nuodingas dujas. Dujų kvapo nepakenčia gyvūnai - kurmiai, pelėnai ir palieka paveiktą teritoriją. 

Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėju, valstybinių  kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais.

Paieškos strypu suraskite požeminę kurmių ar pelėnų urvų sistemą. Tuomet į kiekvieną urvą įdėkite rekomenduojamą kiekį granulių maišelių: pelėnų urvui - 1 x  5 g maišelis, kurmio urvui - 4 x 5 g maišeliai. Po to iš karto uždenkite angą velėna, medžio gabalu, akmeniu ar žemės grumstu, bet stipriai neužspauskite, kad acetileno dujos, išsiskyrusios produktui reaguojant su dirvoje esančia drėgme, galėtų laisvai prasiskverbti į urvus. Granulėms ištirpus, lieka kalkės.  Panaudojimų skaičius neribojamas. Veikia mažiausiai 2 savaites. 

DĖMESIO! Po naudojimo pakuotę būtina sandariai uždaryti. Produktą galima naudoti tik lauke, tačiau, ne po pastatais ar šalia jų, kad susidarančios dujos neprasiskverbtų į pastatus.

DĖMESIO! Susidarančios dujos yra degios.    

Svoris250gr