DETIA SKRUZDĖLIŲ INSEKTICIDAS MILTELIAI 0,5KG

-3,90 €
DETIA SKRUZDĖLIŲ INSEKTICIDAS MILTELIAI 0,5KG
Kodas: 400100380060
DETIA SKRUZDĖLIŲ INSEKTICIDAS MILTELIAI 0,5KG
0,5kg

13,00 € 9,10 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Insekticidinius produktus naudokite saugiai. Prieš  naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. 

Detia birūs milteliai skruzdėlėms naikinti. Skirtas naudoti patalpų viduje, aplink pastatus, terasose, balkonuose ir kt. Didelė pakuotė – 50 m2 skruzdėlių paplitimo teritorijai. 

Veikimas: nuodų veiklioji medžiaga – permetrinas paveikia skruzdžių nervų sistemą ir jos žūsta. Produktas labai traukia skruzdėles dėl didelio cukraus kiekio. Produktas taip pat veiksmingai veikia kitus vabzdžius, pvz., cukrinius žvyninukus, vėdarėlius.


Naudojimas: Preparatas naudojamas miltelių pavidale arba ištirpinus vandenyje. 


Barstymas: insekticido miltelius (10 g/m2) plonu sluoksniu paskleisti skruzdėlių susikaupimo vietose, lizduose, ar ant jų judėjimo takų.


Laistymas: insekticido miltelius ištirpinti vandenyje (10 g preparato ištirpinti 1 l vandens ir gerai išmaišyti), laistyti skruzdėlių susikaupimo vietose ar ant jų judėjimo takų.  


Sąnaudos: 1 m2 paviršiaus apdoroti reikia 10 l pagaminto tirpalo.   

Svoris0,5kg