-0,79 €
TOPAS SISTEMINIS FUNGICIDAS 5 ML
Kodas: 477160149121

TOPAS SISTEMINIS FUNGICIDAS 5 ML

5 ml

2,40 € 1,61 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Sisteminis fungicidas vaismedžių ir vaiskrūmių, lauko ir šiltnamio daržovių, dekoratyvinių augalų apsaugai nuo plataus spektro patogenų poveikio. Daugiau informacijos: čia.

Naudojimo rekomendacijos: preparato veiklioji medžiaga pasižymi gydomosiomis ir apsauginėmis ypatybėmis -   stabdo grybienos augimą ir sporų vystymąsi, neleidžia plisti ligoms (miltligėms, rudims, kokomikozei).  Purkšti profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams. Topą naudoti kas 10-14 dienų iki 2 kartų.

Naudojimo norma:  5 ml/10 l vandens/2 a (200 m²)  

Tūris5 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,005 l/10 l vandens/2 a.
Sisteminis poveikisIki 3 savaičių
PaskirtisPatogenų poveikio daržovėms kontrolės priemonė
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.005 L