-1,15 €
BETANALAS KONTAKTINIS HERBICIDAS 30 ML
Kodas: 477160131411

BETANAL KONTAKTINIS HERBICIDAS 30 ML

30 ml

3,60 € 2,45 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Selektyvaus veikimo kontaktinis herbicidas vienmečių dviskilčių piktžolių naikinimui braškynuose. Daugiau informacijos: čia.

Naudojimo rekomendacijos: preparato veiklioji medžiaga veikia kontaktiškai, kiekvieno purškimo metu sunaikinamos naujai išdygusios piktžolės (trikertės žvaginės, žliūgės, balandos, notrelės, rūgtys,  našlaitės, kibieji lipikai). Apdorojimo metu būtina saugoti augalus, kurių nenorite sunaikinti. Betanal  purškiamas, kai piktžolės yra skilčialapių tarpsnyje, iki braškių žydėjimo arba po derliaus nuėmimo. Purkšti 2-3 kartus, kas 10-14 dienų. Po apdorojimo su Betanal turi nelyti  6 valandas. Herbicido efektyvumui padidinti naudoti mišinyje su paviršiaus aktyviosiomiis medžiagomis (PAM). 

Naudojimo norma (purškimas):  90 ml/10 l vandens/3 a (300 m²)

Tūris30 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,030 l/3 l vandens/1 a.
Karencija7-10 dienų
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.030 L