KARATE ZEON SPRAY INSEKTICIDAS 1L

-2,01 €
KARATE ZEON SPRAY INSEKTICIDAS 1L
Kodas: 477160149167
KARATE ZEON SPRAY INSEKTICIDAS 1L
1l

12,00 € 9,99 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Insektoakaricidas gatavo tirpalo pavidalu paruoštas naudoti kenkėjų (vabzdžių, erkių) naikinimui. 

Plataus naudojimo spektro kontaktinio ir vidinio veikimo insekticidas. Naudojamas graužiantiems ir čiulpiantiems kenkėjams naikinti sodo, daržo ir dekoratyviniuose augaluose. Karate Spray - insekticidas pasižymintis akaricidinėmis savybėmis ir priklausantis sintetinių piretroidų grupei.

Naudojimas: Prieš naudojimą atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją, papildomai pasikonsultuoti su pardavėjo, valstybinių  kompetentingų institucijų ar tiekėjų į rinką atstovais. Karate Spray naudojamas pasirodžius pirmiesiems kenkėjams arba pastebėjus pirmuosius pažeidimus ant augalų. Produktas efektyvus išlieka iki 3 savaičių. Naudojimo norma: 300 ml - 1000 ml Karate Spray 10 m2 nupurkšti.   Draudžiama purkšti žydinčius augalus, kuriuos apdulkina bitės ir kiti vabzdžiai nuo 4 val. iki 21 val. Yra tikimybė, kad naudojant – Karate Spray gali išsivystyti atsparumas baltasparniams baltukams, kolorado vabalams, kai naudojama nesilaikant rekomendacijų, todėl gali sumažėti šio produkto efektyvumas“. Produktas geriausiai veikia, kai oro temperatūra žemesnė nei 20 °C. Jei dieną temperatūra yra aukštesnė, tai rekomenduojama purkšti vakare. Nepurkšti šlapių augalų. Purškiant svarbu tolygiai padengti visą augalo paviršių. Naudojant Karate Spray didesniame plote, pirmiausiai rekomenduojama išbandyti mažesniame plotelyje ir įvertinti augalų jautrumą insekticidui. Nenaudoti daugiau nei 2 kartus vieno sezono metu. Praėjus 1 valandai po purškimo, lietus insekticido veiksmingumui įtakos neturi.      

Svoris1l