-2,00 €
COMPO BIO ORGANINĖS TRĄŠOS SU GUANU 1KG
Kodas: 400839852502

COMPO BIO ORGANINĖS TRĄŠOS SU GUANU 1KG

1kg

7,99 € 5,99 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Granuliuotos ekologiškos kompleksinės trąšos,  skirtos  daigams,  kambariniams, balkono, šiltnamio ir lauko maistiniams ir dekoratyvyniams augalams tręšti.   

Poveikis: dėl subalansuotos  trąšų sudėties ir žaliavų natūralios kilmės trąšos puikiai tinka organiniam-ekologiniam visų augalų auginimui. Trąšos praturtintos guanu (jūrų paukščių mėšlu)  Dėl savo ypatybių guanas užtikrina galingą augimą, gausų ir kokybišką derlių, ilgalaikį dekoratyvumą. Trąšų mitybinės medžiagos skatina šaknų sistemos augimą; didina humuso sluoksnį; pagyvina dirvožemio mikroorganizmų veiklą; stiprina augalų atsparumą  neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam  mechaniniam poveikiui  ir pažeidimams.Tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos metu nuo kovo iki rugsėjo mėn.   Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.  

Norma:  30-100 g/m², tręšti 1-3 kartus per sezoną.

Trąšų tipas:  NPK organinės-mineralinės trąšos  NPK 9-7-4 (Ca, Mg, S).

Svoris1kg
Vidutinė pakuotės išeiga1 kg ~ 15 m²
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Prekinis ženklasCompo
Išfasavimas1 KG