Kodas: 477016890807

SKYSTOS ORGANINĖS UNIVERSALIOS TRĄŠOS

5,19 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Dėmesio! Humusingos medžiagos yra stipriai biologiškai aktyvios. Neviršykite rekomenduojamų normų.  Laikant produktą sausai ir apsaugotą  nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.

Biologiškai aktyvus sapropelio (organinių medžiagų) ekstraktas sėklinei (sodinamajai) medžiagai apdoroti, stipriam ir sveikam augalų augimui. Organinės trąšos stimuliuoja išsišaknijimą ir šaknų sistemos augimą; pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą ir gebėjimą įsisavinti iš dirvožemio mitybines medžiagas; skatina žydėjimą; spartina nokimą ir didina derlingumą; gerina maistines ir skonines ypatybes; stiprina imunitetą ir apsaugo augalus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Dirvą (šiltnamio gruntą) gerinti bei augalus laistyti jų aktyvios vegetacijos metu – 50 ml/10 l H2O/2-3 m2. Augalus laistyti kas 10-14 dienų orientuojantis į pagrindines augalo augimo fazes.

Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.

Vidutinė pakuotės išeiga200l darbinio tirpalo
Trąšų tipasSkystos trąšos
Prekinis ženklasOrganic Way
Išfasavimas1 L