Kodas: 477903361010
VAJATEX KAULŲ-RAGŲ MILTAI 2KG
Brassica oleracea L.
2 kg

4,30 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Natūralios kilmės, miltelinės organinės trąšos (kaulų ir ragų miltai) skirtos  daigams, gėlėms, daržovėms,  sodo ir dekoratyvyniams augalams, daržo žemei, vazoniniam, auginimo konteinerių ir šiltnamio gruntui tręšti. 

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Didelis natūralaus fosforo kiekis skatina išsišaknijimą ir prigijimą, gausina ir greitina žiedpumpurių (žiedynų) formavimąsi, pagyvyna ir paryškina žiedų spalvas.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo augalų vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių mitybinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui; rudens pradžioje). Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.          

Trąšų norma:  visi augalai vegetcijos metu - 50 g/m²; daiginant - 300 g/m²;  sodinant daigus į dirvožemį -  30 g/1 daigui.

Trąšų tipas: birios organinės kompleksinės trąšos NPK 4-12-0,1 + Ca, S, Cu, Zn, Fe, Mn.

Svoris2 kg
Vidutinė pakuotės išeiga2 kg ~ 40 m²
Trąšų tipasMiltinės trąšos
Trąšų paskirtisPagrindiniam tręšimui
Prekinis ženklasVajatex
Išfasavimas2 KG