Kodas: 477016890790
BULVIŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 10KG
10 kg

12,69 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.  

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Granuliuotos kompleksinės trąšos,  skirtos  lauko daržovėms, bulvėms,  uogienojams ir uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams tręšti.

Trąšos tinka tręšti visas daržo ir sodo augalus jų aktyvios vegetacijos metu. 

Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras tręšimas - vasaros pradžioje.  Ilgos vegetacijos daržoves tręšti trečią kartą -  vasaros viduryje.                                                                           

Naudojimo rekomendacijos: tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą. Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.  

Trąšų norma:  šakniavaisinės daržovės – 50-80 g/m²; bulvės – 50 g/m² ; svogūninės daržovės – 40 g/m²; kopūstinės daržovės – 70-90 g/m²,  uogienojai ir uogakrūmiai – 30-50 g/m² ; vaismedžiai – 50-100 g/m².

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu, siera ir mikroelementais (boru, cinku)  NPK (Mg, S) 10-10-20 (+2+22)+(B, Zn).  

Svoris10 kg
Vidutinė pakuotės išeiga10 kg~250 m².
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindiniam tręšimui
GamintojasAgronom
Išfasavimas10 KG