-1,50 €
SCHULTZ*SCHULTZ DARŽOVIŲ TRĄŠOS IR DARZOVIU TRASOS
Kodas: 477903051017
SCHULTZ DARŽOVIŲ TRĄŠOS 0,283 KG
0,283kg

9,49 € 7,99 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Kristalinės koncentruotos bechlorės, pilnai vandenyje tirpstančios, kompleksinės trąšos, skirtos daigams, balkono, šiltnamio ir lauko daržovėms, kambariniams prieskoniniams ir vaistiniams augalams, uogienuojams, uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams papildomai tręšti.  

Naudojimas: pakuotės viduje yra šaukštelis-dozatorius atitinkantis 1/4 arbatinio šaukštelio. Daržovėms, uogienuojams, uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams: 1 arbatinis šaukštelis trąšų 4 litrams vandens. Daigams: 1/2 arbatinio šaukštelio trąšų 4 litrams vandens. Dygstantiems ir persodintiems augalams: 1/4 arbatinio šaukštelio trąšų 4 litrams vandens. Milteliai ištirpinami vandenyje. Paruoštu tirpalu laistomi augalai. Nurodytos trąšų normos naudojamos kiekvieną kartą laistant. Jei tręšiama 1-2 kartus per mėnesį, naudojama dviguba norma.

EB TRĄŠOS.  Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės  trąšos su magniu  ir mikroelementais (boru, variu,  geležimi,  manganu, molibdenu, cinku) NPK 15-7-32+3MgO+mikro.  

Svoris0,283kg
Vidutinė pakuotės išeiga0,283 kg~280 l darbinio tirpalo
Trąšų tipasTirpinamos trąšos
Trąšų paskirtisPapildomas tręšimas
AkcijaTaip
Prekinis ženklasSCHULTZ GARDEN
Išfasavimas0.283 KG