Kodas: 4062700875124

OSMOCOTE 6 GĖLIŲ IR DEKORATYVINIŲ AUGALŲ TRĄŠOS 1,5 KG

Būklė: Nėra sandėlyje

Ilgo poveikio granuliuotos kompleksinės trąšos be chloro, skirtos gėlių daigams, dekoratyvinių augalų sodmenims ir sodinukams, kambarinėms, balkono, terasų ir lauko gėlėms, spygliuočiams, visžaliams ir žydintiems krūmams, jų gyvatvorėms tręšti.

Naudojimas: trąšos tinka tręšti visus augalus sodinimo ir aktyvios vegetacijos metu. Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras po 6 mėnesių. Tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą. Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Trąšų poveikis trunka 6 mėnesius.

Trąšų norma: gėlių daigai augalų sodmenis (sodinukai) – 25 g/m² kambariniai vazoniniai augalai ir gėlės – 5 g/1 l grunto lauko gėlės 40-50 g/m² balkoninės gėlės – 10 g/1 l grunto rožės, hortenzijos, magnolijos – 50-75 g/m² žydintys krūmai 25-50 g/m² spygliuočiai ir visžaliai augalai 40-75 g/m² gyvatvorės - 25 g/m².

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu ir mikroelementais (boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku) N:P2O5:K2O (MgO) 17-9-11+ (+2)+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn).

Charakteristikos
Vidutinė pakuotės išeiga1,5 kg ~ 40 m²
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
Prekinis ženklasOSMOCOTE
Išfasavimas1.5 kg
NPKNPK 17-9-11

Geriausia pirkti viską kartu!

INFINITO SISTEMINIS FUNGICIDAS 100 ML
+ +
Komplekto kaina
136,03 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.