Kodas: 401500001725
SUBSTRAL KAKTUSŲ IR SUKULENTŲ TRĄŠOS
250 ml

3,99 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Skystos kompleksinės trąšos, skirtos kaktusams, sukulentams ir alpinariumų augalams tręšti.  Esant fiziniams pokyčiams, trąšų mitybinių medžiagų ypatybės nesikeičia. Laikant trąšas sausai ir apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių, naudojimo laikas neribotas.  

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Laistyti augalus 0,35 % koncentracijos tirpalu (1/2 kamštelio (7 ml)/2 l vandens). Kaktusus tręšti kas 3-4 savaites, sukulentus kas 10-14 dienų.  Ramybės periodu netrešti.

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: C.2.1 NPK mineralinių trąšų tirpalas su mikroelementais (boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku)  NPK 3-5-7+(B, Cu,  Fe, Mn, Mo, Zn).

Tūris250 ml
Vidutinė pakuotės išeiga70l darbinio tirpalo
Trąšų tipasSkystos trąšos
Trąšų paskirtisPapildomas tręšimas
GrupėSubstral skystos trąšos
Prekinis ženklasSubstral
Išfasavimas0.250 L