-2,50 €
GRANULIUOTOS KALKĖS 10KG
Kodas: 477016890798

GRANULIUOTOS KALKĖS 10 KG

10kg

9,69 € 7,19 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.   

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Kalkių granulės, skirtos pūdymui, daržo žemei, šiltnamio gruntui ir sodo dirvai,  lauko daržovėms, gėlėms, sodo ir dekoratyviniams augalams, vejoms tręšti. 

Naudojimo rekomendacijos: priklausomai nuo tręšimo objekto tręšti pakrikai arba lokaliai. Netręšti erikinių ir acidofilinių augalų.

Trąšų norma: vegetuojantys augalai - 50 g/m² (5 kg/a); dirva ir veja - 100 g/m²; kompostuojamos augalinės atliekos – 1-2 kg/m³.   

EB KALKIŲ MEDŽIAGOS TRĄŠOS. Trąšų tipas: G1b natūralus kalkakmenis – aukštos kokybės klintis – granuliuota. Sudėtis: kalcio karbonato CaCO3 (E171) sausoje masėje – 90,1-95%; magnio karbonato (MgCO3) – min. 0,85%. Reaktyvumas: min. 99 %.  

Svoris10kg
Vidutinė pakuotės išeiga10 kg~100 m².
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
Prekinis ženklasAgronom
Išfasavimas10 KG