-4,00 €
POLCALC GRANULIUOTOS KALKĖS 25KG
Kodas: 000000042029
POLCALC GRANULIUOTOS KALKĖS 25KG
25 kg

10,99 € 6,99 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Granuliuota kreida (kalkių granulės), skirtos pūdymui, daržo žemei, šitnamio gruntui ir sodo dirvai,  lauko daržovėms, gėlėms, sodo ir dekoratyvyniams augalams, vejoms tręšti.      

Naudojimo rekomendacijos:  priklausomai nuo tręšimo objekto tręšti pakrikai arba lokaliai. Netręšti erikinių ir acidofilinių augalų. Tręšimo metu nemaišyti su mėšlu, fosforo ir amonio azoto turinčiomis trąšomis. Tręšti kasmet ištisus metus. Optimalus tręšimo laikas vėlyvas ruduo po derliaus nuėmimo arba ankstyvas pavasaris (net žiemos pabaiga).  Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.

Norma: vegetuojantys augalai - 50 g/m² (5 kg/a), dirva ir veja - 100 g/m².

EB TRĄŠOS.   Trąšų tipas: G1b natūralus kalkakmenis – aukštos kokybės klintis – smulkinta-granuliuota. Sudėtis: kalcio karbonato CaCO3 (E171) sausoje masėje - 93–98%; magnio karbonato (MgCO3) <5%;  likusių mikroelementų ir vandens kiekis -  3,9-7,5%. Reaktyvumas: 100 %. Bendras kalcio kiekis: Ca 37–39 %.  

Svoris25 kg
Vidutinė pakuotės išeiga25 kg~500 m²
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindiniam tręšimui
Prekinis ženklasPolcalc
Išfasavimas25 KG