-50%
MIKROBIOLOGINIS PRODUKTAS MICROMIX OUTDOOR
Kodas: 477016890500

MIKROBIOLOGINIS PRODUKTAS MICROMIX OUTDOOR (GEROSIOS BAKTERIJOS LAUKO AUGALAMS)

5,99 € 3,00 €

Būklė: Yra sandėlyje ir parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate
*Dėmesio! Mikrobiologiniai preparatai yra biologiškai aktyvūs. Neviršyti rekomenduojamų normų.

Paskirtis: mikrobiologinis produktas dirvai gerinti, sudarytas iš skirtingų grybienos ir gerųjų bakterijų ląstelių, gerina dirvą, didina dirvožemio biologinį aktyvumą, spartina sėklų dygimą ir augalo vystymąsi. Padeda augalui lengviau įsisavinti maisto medžiagas. Ypač stiprina augalo atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams. Naudojant „MicroMIX OUTDOOR“, gaunamas didesnis ir sveikesnis derlius. Tinka visiems lauke ar šiltadaržyje auginamiems augalams ir visų tipų dirvožemiams. Galima naudoti visą sezoną, geriausia sėjos ar sodinimo metu.
Naudojimo būdas: Nr. 1 sumaišyti miltelius iš maišelio (10g) su maišelyje esančiu vermikulitu (170g) ir įterpti į dirvą 5 cm gylyje. Nr. 2 maišelyje esančius miltelius (10g) ištirpinti vandenyje ir išlieti ant dirvos. Produktą skiesti tiek, kad būtų galima tolygiai padengti visą reikiamą (100 m²) plotą. Geriausia naudoti ant išpurentos ir drėgnos dirvos.
Sudėtis: Paenibacillus azotofixans, Bacilllus megaterium, Bacillus musilogenosus, Bacillus mycoides, Bacillus subtilis, Trichoderma harzianum, Trichoderma viride (vidutinis ląstelių kiekis – ne mažiau kaip 1 x 108 KFV/g, jūrų dumblių ekstraktas, askorbo rūgštis, vermikulitas.
Laikymo sąlygos: laikyti preparatą švarioje ir sausoje vietoje, neprieinamoje vaikams ir naminiams gyvūnams, atokiau nuo saulės spindulių. Optimali laikymo temperatūra (nuo +5 iki +30 °C).

Pagrindinis naudojimas: sausis - gruodis.

Geriausia pirkti viską kartu!

MIKROBIOLOGINIS PRODUKTAS MICROMIX OUTDOOR (GEROSIOS BAKTERIJOS LAUKO AUGALAMS)
+ + +
Komplekto kaina
13,74 €
Charakteristikos
Vidutinė pakuotės išeiga10 l darbinio tirpalo
Prekinis ženklasOrganic Way
Išfasavimas0.180 kg
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.