Kodas: 477016890503

MIKROBIOLOGINIS PREPARATAS MICROPROTECTOR ( DIDINA AUGALO ATSPARUMĄ KENKĖJAMS)

5,99 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Paskirtis: mikrobiologinis produktas, skirtas palaikyti tinkamai dirvožemio biologinei įvairovei, kuri skatintų augalo atsparumą žaladariams ir leistų greičiau atsigauti po jų pagausėjimo. Naudojant „MicroPROTECTOR“, stipriai sumažėja arba išnyksta poreikis naudoti priemones augalams apsaugoti nuo kenkėjų. Stiprus augalo imunitetas leidžia augalui tinkamai vystytis ir sunokinti gausesnį derlių.
Naudojimo būdas: nr. 1 sumaišyti miltelius iš maišelio (10g) su maišelyje esančiu vermikulitu (170 g) ir įterpti į dirvą 5 cm gylyje. Nr.2 buteliuke esančius miltelius (10g) ištirpinti vandenyje ir išlieti ant dirvos. Produktą skiesti tiek, kad būtų galima tolygiai padengti visą reikiamą (100 m²) plotą. Nr. 3 sumaišyti miltelius iš maišelio (10 g) su 10 litrų vandens ir augalus purkšti tiesiogiai. Geriausia naudoti ant išpurentos ir drėgnos dirvos.
Sudėtis: Beauveria bassiana 1,0 x 10⁸ KFV/g, Bacillus thuringiensis Kurstaki 18 000 IU/mg, vermikulitas.
Saugojimas: laikyti preparatą švarioje ir sausoje vietoje, neprieinamoje vaikams ir naminiams gyvūnams, atokiau nuo saulės spindulių. Optimali laikymo temperatūra (nuo +5 iki +30 °C).

Vidutinė pakuotės išeiga10 l darbinio tirpalo
Prekinis ženklasOrganic Way
Išfasavimas0,180 KG