Kodas: 400839812248

COMPO BIO DARŽOVIŲ IR VAISIŲ TRĄŠOS 1L

1 l

8,99 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Skystos organinės sudėtinės trąšos, skirtos daržovių daigams,  šiltnamio ir lauko daržovėms bei vasinėms kultūroms tręšti.   

Poveikis: dėl subalansuotos  trąšų sudėties ir žaliavų natūralios kilmės trąšos puikiai tinka organiniam-ekologiniam pomidorų ir kitų daržovių auginimui. Trąšos greitai įsisavinamos, skatina šaknų sistemos augimą, patręšti augalai tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam  mechaniniam poveikiui  ir pažeidimams.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Laistymo normos: kamštelio žymuo I (7 ml)/1 l vandens;  kamštelio žymuo II (14 ml)/1,5 l vandens;  kamštelio žymuo III (21 ml)/2 l vandens;  1 kamštelis (35 ml)/3,5 l vandens. Tręšti nuo kovo iki spalio  kas 7 dienas.

Trąšų tipas:  NK organinių-mineralinių trąšų tirpalas  NK 3,5-6.  

Tūris1 l
Trąšų tipasSkystos trąšos
Trąšų paskirtisPapildomas tręšimas
AkcijaTaip
Prekinis ženklasCompo
Išfasavimas1 L