Nauja
AGRONOM GRANULIUOTAS SUPERFOSFATAS
Kodas: 477016890277

AGRONOM GRANULIUOTAS SUPERFOSFATAS 3 KG

Svoris


3 kg

3,99 €

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Granuliuotos koncentruotos vienanarės fosforo trąšos skirtos pagrindiniam pavasariniam ir rudeniniam  augalų tręšimui jų aktyvios vegetacijos pradžioje ir eigoje.       

Trąšos tinka tręšti visus lauko augalus jų aktyvios vegetacijos metu.                       Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras tręšimas - vasaros pradžioje, trečias tręšimas - rudenį.  

Naudojimo rekomendacijos: tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą.  Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.     

Trąšų norma: lauko daržovės – 30-50 g/m²;  šiltnamio daržovės, dekoratyviniai augalai – 40-50 g/m²; gėlės – 30-40  g/m²; uogienojai, uogakrūmiai, vaiskrūmiai - 50 g/m², vaismedžiai, želdiniai, jų gyvatvorės – 50-80 g/m²; vejos (sėjant, vegetacijos pradžioje) – 30 g/m²; dirva rudenį – 40 g/m². 

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: A.2.2a  fosforo trąšos (superfosfatas) – P (Ca, S)  19 (25. 32). 

Charakteristikos
Svoris3 kg
Vidutinė pakuotės išeiga3 kg~75 m²
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisRudeninis tręšimas
Prekinis ženklasAGRONOM
Išfasavimas3 kg
NPKP 20

Geriausia pirkti viską kartu!

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.