Nauja
OSMOCOTE 6 DAIGŲ IR PERSODINIMO TRĄŠOS
Kodas: 590748710142

OSMOCOTE 6 DAIGŲ IR PERSODINIMO TRĄŠOS 40 G

Svoris


40 g

0,45 €

Būklė: Yra parduotuvėse

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

Atsiėmimas tik PICK-UP Atsiėmimas tik pick-up

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Ilgo poveikio granuliuotos bechlorės kompleksinės trąšos,  skirtos sodinamajam gruntui pagerinti, daigams ir persodinamiems augalams tręšti.

Naudojimas:  įterpiama į dirvą prieš sodinimą. Trąšų poveikis trunka 6 mėnesius. 

Trąšų norma: 2 g/1 l subtrato.

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: B.1.1. NPK (Mg) mineralinės trąšos su magniu ir mikroelementais (boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku)  NPK 12-11-17 (+2)+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn). 

Charakteristikos
Svoris40 g
Vidutinė pakuotės išeiga0,04 kg ~ 20 l substrato
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas

Geriausia pirkti viską kartu!

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.