-1,10 €
OSMOCOTE 6 UNIVERSALIOS TRĄŠŲ TABLETĖS
Kodas: 590699257308

OSMOCOTE 6 UNIVERSALIOS TRĄŠŲ TABLETĖS

3,99 € 2,89 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Ilgo poveikio granuliuotos bechlorės kompleksinės trąšos, skirtos daigmas ir sodmenims (sodinukams), daržovėms ir gėlėms, sodo ir dekoratyviniams augalams, balkoninėms ir kambarinėms gėlėms tręšti.            

Naudojimas: trąšos tinka tręšti visus augalus sodinimo ir aktyvios vegetacijos metu.   Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras po 6 mėnesių. Tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą.  Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Tręšiant vandens augalus tabletes aptepkite moliu ir padžiovinkite.  

Trąšų poveikis trunka 6 mėnesius. 

Trąšų norma:  daigai,  sodmenys (sodinukai), vazoninės gėlės, prieskoniniai ir kambariniai augalai – 1 tabletė/2 l sodinamojo grunto; daržovės, uogakelmiai, jauni krūmai,  balkoninės gėlės, vandens augalai - 1 tabletė/1 augalui;  sodo ir dekoratyviniai augalai – 1 tabletė/20 сm augalo auksčio, dekoratyvyniai augalai – 4-10  tablečių/m². 

EB TRĄŠOS.  Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu ir mikroelementais (boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku)  NPK 14-9-11+Mg+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn). 

Trąšų tipasStrypeliai, tabletės
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
AkcijaTaip
Prekinis ženklasOsmocote