Kodas: 477016890639

SĖKLOS LT UNIVERSALIOS ILGO VEIKIMO TRĄŠŲ TABLETĖS 24 VNT

Svoris


180 gr

6,29 €

Būklė: Nėra sandėlyje

*Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Ilgo poveikio (6 mėn.) granuliuotos bechlorės kompleksinės trąšos, skirtos daigmas ir sodmenims (sodinukams), daržovėms ir gėlėms, sodo ir dekoratyviniams augalams, balkoninėms ir kambarinėms gėlėms tręšti.    

Trąšos tinka tręšti visus augalus sodinimo ir aktyvios vegetacijos metu.   Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras po 6 mėnesių.      

Naudojimo rekomendacijos: tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą.  Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Tręšiant vandens augalus tabletes aptepkite moliu ir padžiovinkite.   

Trąšų norma:  daigai,  sodmenys (sodinukai), vazoninės gėlės, prieskoniniai ir kambariniai augalai – 1 tabletė/2 l sodinamojo grunto; daržovės, uogakelmiai, jauni krūmai,  balkoninės gėlės, vandens augalai - 1 tabletė/1 augalui;  sodo ir dekoratyviniai augalai – 1 tabletė/20 сm augalo auksčio, dekoratyvyniai augalai – 4-10  tablečių/m². 

EB TRĄŠOS.  Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu,  siera ir mikroelementais (boru,  variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku)  NPK (Mg, S) 14-7-14 (+2+23,8)+(B, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn). 

Charakteristikos
Svoris180 gr
Vidutinė pakuotės išeiga24 tabletė ~ 48 l substrato
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
Išfasavimas0,18 kg

Geriausia pirkti viską kartu!

SCORE SISTEMINIS FUNGICIDAS 2ML
+ +
Komplekto kaina
23,39 €
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.