Kodas: 5413448023633

DCM BIO BRAŠKIŲ IR VAISKRŪMIŲ TRĄŠOS 0,75 KG

Natūralios kilmės, granuliuotos organinės kompleksinės trąšos, skirtos daigams, sodinukams, braškėms, uogienojams, uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą. Tinkamai naudojant trąšas braškių, vynuogių ir kitų uogienojų daigai, uogakrūmių, vaiskrūmių ir vaismedžių sodinukai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja uogų ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Padidintas kalio trąšų kiekis ir specialus magnio trąšų priedas užtikrina efektyvų trąšų naudojimą skurdžiose ir smėlėtose dirvose, teigiama įtakoja fotosintezę. Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Augalai apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo augalų vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu prieš žydėjimą po žydėjimo formuojantis derliui rudens pradžioje). Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą. Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.

Trąšų norma: daigai, sodinukai - 50 g/m² braškės, uogienojai ir uogakrūmiai – 100-150 g/m² vaiskrūmiai ir vaismedžiai – 100 - 200 g/m². Augalai auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose – 50 g/1 l grunto.

Trąšų tipas: organinės kompleksinės trąšos NPK 6-5-10

Charakteristikos
Vidutinė pakuotės išeiga0,75 kg ~ 3-5 m²
Prekinis ženklasDCM
Išfasavimas750 g
NPKNPK 6-5-10

Geriausia pirkti viską kartu!

PAPRASTIEJI TRUMPAVAISIAI AGURKAI DIRIGENT H
+ +
Komplekto kaina
86,12 € / vnt.
E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.