Kodas: 590748710102

OSMOCOTE*6*RODODENDRU&SPYGLIUOCIU TRASOS

4,99 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

Ilgo poveikio granuliuotos bechlorės kompleksinės trąšos, skirtos rūgščią dirvą mėgstantiems augalams (rododendrams, azalijoms, hortenzijoms, šilauogėms, spanguolėms, bruknėms, paparčiams) ir erikiniams augalams (erikoms, viržiams), spygliuočiams tręšti. 

Naudojimas: trąšos tinka tręšti visus augalus sodinimo ir aktyvios vegetacijos metu.   Pirmas tręšimas - prieš sėją (sodinimą) arba aktyvią vegetaciją (anksti pavasarį), antras po 6 mėnesių.  Tręšti lokaliai. Trąšas įterpkite į dirvą.  Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.                                                              Trąšų poveikis trunka 6 mėnesius. 

Trąšų norma:  augalų sodmenis (sodinukai)  – 25 g/m²; vazoniniai augalai – 5 g/1 l grunto; rododendrai, azalijos, hortenzijos 40-80 g/m²;  kiti erikiniai augalai 20-40 g/m²; žydintys krūmai  25-50 g/m²; spygliuočiai ir visžaliai augalai 40-80 g/m².

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu  ir  mikroelementais (boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku)  N:P2O5:K2O (MgO) 16-9-10+ (+2)+(B, Cu,  Fe, Mn, Mo, Zn).

Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
AkcijaTaip
Prekinis ženklasOsmocote
Išfasavimas0.300 KG