-35%
SUPER GARDEN VAISIŲ TRĄŠOS 1KG
Kodas: 860610645663

SUPER GARDEN VAISIŲ TRĄŠOS 1KG

1kg

4,59 € 2,98 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Dėl COVID-19 pandemijos metu smarkiai išaugusio užsakymų kiekio galimas prekių pinigų grąžinimo vėlavimas iki 14 d. d. Daugiau informacijos apie pokyčius karantino metu rasite čia: VEIKLA KARANTINO METU.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir pažadame padaryti viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Bechlorės kompleksinės mineralinės trąšos, minigranulių formoje, skirtos sodo augalų sodmenims ir sodinukams, braškėms ir žemuogėms, vynuogėms, uogienojams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams tręšti.     

Naudojimo rekomendacijos: tręšti lokaliai. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodinimą arba vegetacijos pradžioje 70-100 %, kitą dalį vegetacijos laikotarpiu 30 %. Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.    

Trąšų norma: sodmenys, sodinukai – 30 g/m2 ; braškės, vynuogės, uogienojai  – 30-50 g/m2 ;  vaiskrūmiai -  50-100 g/m2; vaismedžiai – 100-150 g/m2.  

EB TRĄŠOS. Trąšų tipas: B.1.1. NPK mineralinės trąšos su magniu,  siera ir mikroelementais (boru, cinku)  NPK (Mg, S) 6-18-24 (+2+20)+(B, Zn).   

Svoris1kg
Vidutinė pakuotės išeiga1 kg~30 m²
Trąšų tipasGranuliuotos trąšos
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
Prekinis ženklasSuper garden
Išfasavimas1 KG