Kodas: 477028638233
OBELĖ MEDELIŲ BALTALAS 2,5 KG
2,5kg

4,00 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Visiškai naudoti paruoštas saugus mineralinių medžiagų baltinimo mišinys skirtas medžių ir krūmų žievės apsaugai nuo įtrūkimų. Baltalas - efektyvi grybinių ligų prevencijos priemonė.

Naudojimo rekomendacijos (paviršių paruošimas): prieš pradėdami baltinti, ant žemės patieskite polietileno (audinio) atraižą, tada metaliniu šepečiu ar grandikliu švariai nuvalykite žievės atplaišas, kerpes, samanas. Nukritusias atplaišas surinkite ir sudeginkite. Pastebėję žievės įtrūkimų, nulupkite iki sveikos žievės ir užtepkite „Obelė“ sodo tepalu.                      

Baltinimo laikas: medelius baltinkite, kai sausa ir nėra šalnų. Geriausias baltinimo laikas – vėlyvas ruduo, kai oro temperatūra teigiama. Jei rudenį nespėjote nubaltinti kamienų ir stambesnių šakų, tai būtinai padarykite anksti pavasarį (jei yra galimybė, net vasario pabaigoje). 

Skiedinio paruošimas: du trečdalius nerūdijančio plieno arba plastikinės talpos pripilkite vandens, nuolat maišydami supilkite baltinimo mišinį ir kitą dalį vandens. Viską gerai išmaišykite ir palikite 4 val. ar ilgesniam laikui, kad tolygiai pasiskirstytų ir išbrinktų baltinimo mišinio komponentai. Skiedinio norma: 2,5 kg/10 l vandens. Tirpalas neturi būti tirštas. Skiedinio išeiga: 3–5 seni vaismedžiai; 6–12 vaiskrūmių ar jaunų vaismedžių. 

Svoris2,5kg
PaskirtisŽaladarių poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasObelė
Išfasavimas2.5 KG