-0,66 €
BURGUNDIJOS RINKINYS 225 G
Kodas: 477131538953
BURGUNDIJOS RINKINYS 225 G
225 gr

2,20 € 1,54 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Neorganinių medžiagų mišinys (vario sulfatas+kalcinuota soda), kuris gali būti naudojamas uogakrūmių, vaiskrūmių ir vaismedžių, žydinčių krūmų ir lauko gėlių, lauko ir šiltnaminių daržovių pagrindinių grybinių ligų prevencijai.

Burgundijos mišinys ruošiamas iš vario sulfato, kalcinuotos (sklbiamosios) sodos ir vandens, juos sumaišant santykiu - 1:1,25:100. Dažniausiai vartojamas 1 % tirpalas. Ruošiant Burgundijos skystį 5 litruose vandens ištirpinkite vario sulfatą, o likusiuose 5 litruose - 125 g skalbiamosios sodos. Tada iš lėto maišydami supilkite sodos tirpalą į vario sulfato tirpalą. Burgundijos skystis veiksmingiausias, kai jautrios augalo dalys padengiamos tolygiu apsauginiu sluoksniu. Šis mišinys ypač tinkamas naudoti gėlėms, kadangi taip intensyviai nenudažo augalų ir nekenkia prekinei išvaizdai.

Norma: 1 % burgundijos vandeninis tirpalas (100 g vario sulfato + 125 g kalcinuotos sodos/10 l vandens), purkšti 2-5 kartus vegetacijos metu, kas 2-3 savaites.

Svoris225 gr
PaskirtisŽaladarių poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasMKDS
Išfasavimas0.225 KG