Kodas: 477016890278
GARDEX RINKINYS 0,8KG
0,8kg

3,20 € su PVM

Būklė: Nėra sandėlyje

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Vaismedžių, vaiskrūmių ir vejų trąšų rinkinys, skirtas tręšti ir profilaktinei priežiūrai.  

Ankstyvasis ir vėlyvasis (anksti pavasarį ir vėlai rudenį) vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas. Rinkinio  trąšų tirpalas apsaugo nuo staigių temperatūros svyravimų, ankstyvų šalnų, sunaikina žaladarius. Visus rinkinio komponentus ištirpinti 10 l vandens. Tręšimas pavasarį: purkšti sniegui nutirpus, esant teigiamai temperatūrai, tik iki pumpurų sprogimo pradžios. Tręšimas rudenį: purkšti nuėmus derlių, krintant lapams (nukritus penktadaliui). Geriausia tai daryti lapkritį.  Vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas vegetacijos periodu apsaugai nuo chlorozės - dalį rinkinio komponentų (30 g karbamido ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti  10 l vandens. Apsamanojusių ir apkerpėjusių vaismedžių ir vaiskrūmių tręšimas - 50 g geležies sulfato ištirpinti 1,5 l vandens. Purkšti (gausiai tepti teptuku) samanotas ir kerpėtas kamieno (stiebo) ir šakų vietas. Nenaudoti samanotoms ir kerpėtoms šalitgatvio plytelėms, nes betoniniai ir silikatiniai gaminiai  paruduos. 

Samanotos vejos tręšimas - dalį rinkinio komponentų (20 g karbamido ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti 10 l vandens. Purkšti (laistyti) samanotas vejos vietas. Esant poreikiui dar kartą tręšti po 7–10 dienų. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. Parudavusias samanas pašalinti iš vejos (išgrėbti).  Profilaktinis vejos tręšimas (apsaugai nuo  žaladarių) - dalį rinkinio komponentų (50 g vario sulfato ir 50 g geležies sulfato) ištirpinti  10 l vandens. Veją purkšti spalį ar lapkritį arba anksti pavasarį, nutirpus sniegui. Gauto tirpalo užtenka 4–5 arams. Netręšti mauritaninės ir dobiliukų vejos. Norint atgaivinti vejos spalvą, purkšti tik karbamidą (30 g karbamido ištirpinti  10 l vandens).  

Svoris0,8kg
PaskirtisŽaladarių poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasGardex
Išfasavimas0.800 KG