Kodas: 477160149177
MĖLYNASIS AKMENĖLIS - VARIO SULFATAS 200GR
200gr

3,00 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.  

Smulkiau

Neorganinė druska, kuri gali būti naudojama mikroelementiniam (Cu) tręšimui bei pagrindinių grybinių ligų prevencijai.

Gaudami pakankamai vario, augalai sustiprėja, tampa atsparesni nepalankioms augimo sąlygoms ir ligoms. Jei vario trūksta, augalų ūgliai deformuojasi, o nauji — beveik neauga, augalai skursta, prastai dera, meta lapus.

Trąšų norma. Šiomis trąšomis tręšiama, kai vario nepakanka dirvoje bei vaismedžiuose, uoginiuose augaluose ir daržovėse (ypač pomidoruose ir agurkuose). Tręšiama purškiant ir laistant.

TIRPALO PARUOŠIMAS PURKŠTI ARBA LAISTYTI - Trąšų kiekis, g/10 L vandens

Mikroelementiniam daržovių tręšimui variu šiltnamiuose ir lauke - 40g
Purkšti vaismedžiams, vaiskrūmiams ir uogakrūmiams prieš išsprogstant pumpurams ir/arba vėlyvą rudenį po derliaus nuėmimo, kad augalai sustiprėtų esant nepalankioms augimo sąlygoms ir plintant ligoms - 100g

Trąšų milteliai vario sulfatas. EB TRĄŠOS. Ne mažiau kaip 24 % vandenyje tirpaus Cu. Naudoti esant tik pripažintam būtinumui. Neviršyti atitinkamų koncentracijos verčių. 

Svoris200gr
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
PaskirtisPatogenų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.200 KG