Kodas: 477160149178
ŽALIASIS AKMENĖLIS - GELEŽIES SULFATAS 200GR
200gr

3,00 € su PVM

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.   

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Neorganinė druska, kuri gali būti naudojama mikroelementiniam (Fe) tręšimui bei pagrindinių fioziologinių (chlorozės) ir grybinių ligų, samanų, dumblių ir kerpių prevencijai.

Šiomis trąšomis tręšiama, kai geležies nepakanka dirvoje bei vaismedžiuose, uoginiuose  ir dekoratyviniuose augaluose, ypač gėlėse. Taip pat naudojama tam, kad neaugtų samanos bei kerpės. Naudojimo būdas — purkšti arba laistyti.

Trąšų norma:  TIRPALO PARUOŠIMAS PURKŠTI ARBA LAISTYTI. Trąšų kiekis, g/10 L vandens:
Mikroelementiniam tręšimui geležimi šiltnamiuose – 60g
Purkšti vaismedžiams, vaiskrūmiams ir uogakrūmiams prieš išsprogstant pumpurams ir/arba vėlyvą rudenį po derliaus nuėmimo, kad augalai sustiprėtų esant nepalankioms augimo sąlygoms ir plintant ligoms- 100g
Samanų prevencijai - 200—500*.

*Samanų augimui stabdyti 1 arui reikia išpurkšti 10 L tirpalo, o jei laistoma, 1 arui — 30 L tirpalo.

Trąšų milteliai geležies sulfatas. EB TRĄŠOS. Ne mažiau kaip 18 % vandenyje tirpios Fe. Naudoti esant tik pripažintam būtinumui. Neviršyti atitinkamų koncentracijos verčių.

Svoris200gr
Trąšų paskirtisPagrindinis tręšimas
PaskirtisSamanų ir patogenų poveikio kontrolės priemonė
Prekinis ženklasBaltic Agro
Išfasavimas0.200 KG