DCM POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 0,8 L

Kodas: 541344805039
DCM POMIDORŲ IR DARŽOVIŲ TRĄŠOS 0,8 L
800 ml

7,49 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Skystos kompleksinės organinės-mineralinės trąšos, skirtos daržovių daigams, pomidorams, paprikoms, agurkams ir kitoms vaisinėms, šiltnamio ir lauko daržovėms tręšti.  

Poveikis: trąšose esančios organinės-mineralinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką grunto ar dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas pomidorų ir daržovių daigai, daržovių svogūnėliai, šakniagumbiai ir šakniavaisiai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja pomidorų ir daržovių  branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Daržovės apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. 

Tręšimo rekomendacijos: prieš naudojimą suplakti. Tręšti kas 7-14 dienų.

Trąšų norma: pomidorų ir daržovių daigai,  lapinės ir ankštinės daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai -  5-10 ml/l;  pomidorai, kitos vaisinės, šakniagumbinės,  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės, bulvės – 10-15 ml/l. 

Trąšų tipas: skystos organinės-mineralinės kompleksinės trąšos  NPK 5-6-7.

Tūris800 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,8 l ~ 80 l darbinio tirpalo
Trąšų tipasSkystos
Trąšų paskirtisPapildomam tręšimui