DCM BIO AGURKŲ IR PAPRIKŲ TRĄŠOS 0,2 KG

Kodas: 541344811909
DCM BIO AGURKŲ IR PAPRIKŲ TRĄŠOS 0,2 KG
200 gr

2,63 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

Organinės NPK trąšos agurkams ir paprikoms tręšti.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Natūralios kilmės, granuliuotos organinės kompleksinės trąšos su magniu, skirtos  daržovių daigams, agurkams, paprikoms, pomidorams ir kitoms vaisinėms daržovėms, prieskoniniams ir vaistiniams augalams tręšti.

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas, daržovių daigai,  svogūnėliai, šakniagumbiai ir šakniavaisiai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja daržovių ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Padidintas kalio trąšų kiekis ir specialus magnio trąšų priedas užtikrina efektyvų trąšų naudojimą skurdžiose ir smėlėtose dirvose, teigiama įtakoja fotosintezę.  Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus, jų daigus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Daržovės apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos  iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo daržovių vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sėją (sodinimą) arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui). Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau.          

Trąšų norma: daigai - 50 g/m²; agurkai, paprikos ir vaisinės daržovės 150-200 g/m²; prieskoniniai ir vaistinių augalai 50-100 g/m². Daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose – 50 g/1 l grunto. 

Trąšų tipas: organinės kompleksinės trąšos NPK (Mg) 6-3-12 (+2)

Svoris200 gr
Vidutinė pakuotės išeiga0,2 kg ~ 1-2 m²
Trąšų tipasGranuliuotos
Trąšų paskirtisPagrindiniam tręšimui

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

DCM BIO AGURKŲ IR PAPRIKŲ TRĄŠOS 0,2 KG

DCM BIO AGURKŲ IR PAPRIKŲ TRĄŠOS 0,2 KG

Organinės NPK trąšos agurkams ir paprikoms tręšti.