DCM BIO UNIVERSALIOS TRĄŠOS 1,5 KG

Kodas: 541344811486
DCM BIO UNIVERSALIOS TRĄŠOS 1,5 KG
1,5 kg

7,49 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Natūralios kilmės, granuliuotos organinės kompleksinės trąšos, skirtos  daigams, šiltnamio ir lauko daržovėms,   uogienojams,  uogakrūmiams, vaiskrūmiams ir vaismedžiams, gėlėms ir žydintiems krūmams, spygliuočiams, visžaliams ir kitiems dekoratyviniams augalams tręšti. 

Poveikis: trąšose esančios organinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas, daržovių daigai,  svogūnėliai, šakniagumbiai ir šakniavaisiai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja daržovių ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Padidintas kalio trąšų kiekis ir specialus magnio trąšų priedas užtikrina efektyvų trąšų naudojimą skurdžiose ir smėlėtose dirvose, teigiama įtakoja fotosintezę.  Dėl ilgalaikio (75-100 dienų) ir švelnaus poveikio trąšos itin tinka tręšti jaunus, vazoninius, ir konteinerinius augalus, jų daigus. Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi. Daržovės apsaugomos nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jos  tampa atsparesnės neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams. Trąšos yra MINIGRAN® granulių formoje, kurių dėka išlaikomas vienodos trąšų mitybinių medžiagų proporcijos, trąšos  iki 60 % efektyviau įsisavinamos, trąšos nedulka ir turi tik silpną specifinį kvapą.

Tręšimo rekomendacijos: tręšiama lokaliai. Tręšimų skaičius priklauso nuo daržovių vegetacinių poreikių, tręšimo laiko ir dirvoje esančių maistinių medžiagų kiekio. Trąšas išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sėją (sodinimą) arba vegetacijos pradžioje, kitus tręšimus atlikite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu; prieš žydėjimą; po žydėjimo formuojantis derliui). Dažnai laistant arba lietinguoju periodu tręškite dažniau. Aplink krūmus ir medžius tręškite šakų vainiko pločio ruožą.                                      

Trąšų norma: daigai, sodinukai, ankštinės daržovės -  50 g/m²; prieskoniniai ir vaistiniai augalai, gėlės -  50-100 g/m²; lapinės, šakniagumbinės  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės, rožės, hortenzijos ir kiti žydintys krūmai – 100-150 g/m²; pomidorai – 50-80 g/augalui; kitos vaisinės daržovės – 150-200 g/m²; bulvės – 100-200 g/m²; uogienojai, spygliuočiai ir dekoratyviniai augalai 100-150 g/m²; vaiskrūmiai ir vaismedžiai, vejos – 100 - 200 g/m².   Daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai auginami vazonuose, loveliuose, konteineriuose – 50 g/1 l grunto. 

Trąšų tipas: organinės kompleksinės trąšos NPK 6-3-5

Svoris1,5 kg
Vidutinė pakuotės išeiga1,5 kg ~ 8-10 m²
Trąšų tipasGranuliuotos
Trąšų paskirtisPagrindiniam tręšimui