DCM UNIVERSALIOS TRĄŠOS 0,8 L

Kodas: 541344811488
DCM UNIVERSALIOS TRĄŠOS 0,8 L
800 ml

7,49 € su PVM

Būklė: Yra atsargose

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

MėnesisSauVasKovBalGegBirLieRgpRgsSplLapGrd
Pagrindinis naudojimas

Skystos kompleksinės organinės-mineralinės trąšos, skirtos daigams, šiltnamio ir lauko daržovėms, kambarinėms, balkoninėms ir lauko gėlėms, sodo ir dekoratyviniams augalams tręšti. 

Poveikis: trąšose esančios organinės-mineralinės medžiagos turi didelę teigiamą įtaką grunto biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos žymiai pageriną dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą.  Tinkamai naudojant trąšas augalų daigai ir svogūnėliai, jauni ar persodinti augalai  geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja jų  branda, Trąšos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi, pagyvina ir paryškina žiedų spalvą.. Augalai apsaugomi nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų. Jie  tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams.  

Tręšimo rekomendacijos: prieš naudojimą suplakti. Tręšti kas 7-14 dienų.  

Trąšų norma: kambariniai augalai, balkono ir lauko gėlės,  daigai,  lapinės ir ankštinės daržovės, prieskoniniai ir vaistiniai augalai -  5-10 ml/l;  pomidorai, kitos vaisinės, šakniagumbinės,  šakniavaisinės, kopūstinės daržovės, bulvės, braškės, dekoratyvyniai augalai – 10-15 ml/l.

Trąšų tipas: skystos organinės-mineralinės kompleksinės trąšos  NPK 6-6-7 su boru, variu, geležimi, manganu, molibdenu, cinku (B, Cu, Fe, Mn,Mo,Zn).

Tūris800 ml
Vidutinė pakuotės išeiga0,8 l ~ 80 l darbinio tirpalo
Trąšų tipasSkystos
Trąšų paskirtisPapildomam tręšimui