-25%
KREPŠELIS SVOGŪNINĖMS GĖLĖMS
Kodas: 590519765004

KREPŠELIS SVOGŪNINĖMS GĖLĖMS 23CM

0,99 € 0,74 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį.

Smulkiau

Labai atsiprašome, tačiau dėl drastiškai padidėjusio užsakymų skaičiaus, informuojame dėl galimų vėlavimų. Labai dėkojame už Jūsų kantrybę - pažadame padarysime viską, kad užsakymai Jus pasiektų kaip įmanoma greičiau.

x23Krepšelis svogūninėms gėlėms, spalva žalia, skersmuo 23cm. 23x6x23 cm.

Krepšeliai svogūninių gėlių sodinimui – puikus sprendimas siekiant sukurti nepakartojamą svogūninių gėlių kompoziciją sodinant svogūnines gėlės gėlyne.  Apsaugos svogūnėlius nuo kenkėjų (kurmių, pelių). Naudojant krepšelius, lengva ir patogu peržydėjusias gėles iškasti arba perkelti į kitą gėlyno vietą. Sodinant svogūnėlis krepšeliuose, būsite tikri, kad pasodinsite svogūnėlių kompoziją vienodais atstumais tarp augalų, taip pat lengva pasodinti ir laikytis agrotechninių reikalavimų. Ypač tinka rudenį sodinamoms svogūninėms gėlėms.