Kodas: 477016890448

BIOHUMUSAS 10L

4,49 €

Būklė: Yra sandėlyje

Prekę turime šiose parduotuvėse:

Galimi pristatymo būdai:

Nemokamas Pick-Up atsiėmimas
Pristatymas į namus
Atsiėmimas paštomate

NPK 0,7-0,45-0,35 - biohumusas ekologiška natūrali dirvožemio gerinimo medžiaga.

 

Ekologiška natūrali dirvožemio gerinimo medžiaga, skirta augalų daigų (sodmenų, sodinukų) substratui, daržovių, gėlių, sodo ir dekoratyvinių augalų, vejų gruntui ar dirvožemiui gerinti. Maišymo santykis 1:4.

Poveikis: biohumuse esančios organinės ir mikrobiologinės medžiagos turi daug teigiamos įtakos dirvos biologinėms, fizinėms ir cheminėms ypatybėms. Jos stipriai pagerina dirvos struktūrą, didina humuso sluoksnį, pagyvina dirvožemio mikrobiologinį aktyvumą. Tinkamai naudojant biohumusą, augalų daigai, svogūnėliai, šakniagumbiai, sodmenys, sodinukai geriau prigyja ir įsišaknija, paspartėja daržovių ir vaisių branda, padidėja derlius, pagerėja jo maistinės ir skonio ypatybės, išsaugomi vitaminai ir kitos naudingosios maisto medžiagos. Gėlės ir dekoratyviniai augalai ilgai išlieka dekoratyvūs. Biohumuso veikliosios medžiagos spartina, gausina ir sodrina žydėjimą, teigiamai veikia žiedpumpurinių užuomazgų (žiedynų) formavimąsi, pagyvina ir paryškina žiedų spalvą. Augalai apsaugomi nuo lapų chlorozės ir kitų fiziologinių ligų, vejų žolė sparčiau išsišaknija, tolygiau auga ir atauga, išlaiko gražią sodrią spalvą. Augalai tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams, galimam mechaniniam poveikiui ir pažeidimams.

Naudojimo rekomendacijos: įterpiama arba barstoma lokaliai. Biohumusą išberkite ir įterpkite į dirvą prieš sodindami arba vegetacijos pradžioje, vėliau naudokite vegetacijos laikotarpiu (aktyvaus augimo metu, prieš žydėjimą, po žydėjimo, formuojantis derliui). Jei dažnai laistote arba lietinguoju periodu, biohumusą naudokite dažniau. Aplink krūmus ir medžius barstykite ir įterpkite šakų vainiko pločio ruože.

Naudojimo kiekiai: kai sėjamos sėklos ir pikuojami daigai – 300 ml/1 l neutralaus pH durpių arba 200 ml/1 l durpių substrato. Kai persodinami daigai – 200 ml/1 daigui arba 400 ml/1 l grunto, arba 700 ml/m2. Kambariniams augalams – 200–300 ml/1 l grunto, balkonų gėlėms – 300 ml/1 augalui arba 400 ml/1 l grunto, lauko daržovėms (gerinant dirvožemį) – 1 l/m2, bulvėms – 200 ml/1 augalui (sodinimo duobutei), šiltnamio daržovėms – 300 ml/1 daigui arba 500 ml/1 l grunto, arba 1 l/m2, braškėms ir uogienojams – 300 ml/1 augalui (sodinimo duobutei) arba 2 l/m2, uogakrūmiams ir vaiskrūmiams – 2 l/1 augalui (sodinimo duobutei) arba 8 l/m2, vaismedžiams – 4 l/1 augalui (sodinimo duobutei) arba 12 l/m2, dekoratyviniams augalams – 500 ml/1 augalui (sodinimo duobutei) arba 600 ml/1 l grunto, arba 1 l/m2, vejoms – 1 l/ m2, papildomai gerinant augalų dirvožemį – 300–500 ml/1 augalui arba 1 l/ m2, arba 1 l/10 l vandens, dirvožemio „arbatėlei“ gaminti – 1 l/10 l šilto vandens ir 50 g cukraus. Paruoštą mikstūrą intensyviai maišant laikyti 2–3 paras, paskui ja laistyti augalus.

E. parduotuvės prekių kainos, nuolaidos ir asortimentas gali skirtis nuo esančių fizinėse parduotuvėse „Žalia stotelė“ ir „Žaliasis centras“. Prekių likutis sandėlyje ir e. parduotuvėje gali nesutapti, todėl išlieka galimybė, kad Jūsų užsakymo įvykdyti negalėsime arba įvykdysime tik jo dalį, o už prekių neatitikimą - pinigų skirtumą grąžinsime. Pinigų grąžinimo terminas 14 d. Prekių spalva, dydis ir kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių aprašymu. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.